آشنایی با هیوا شبکه

هیوا شبکه گروهی از کارشناسان و متخصصین شبکه و فناوری اطلاعات هستند که علاوه بر فعالیت در امر آموزش و برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی شبکه ، پروژه های سازمانی و صنعتی در همین حوزه را نیز انجام می دهد. پیاده سازی و اجرای ایده ها و طرح های جدید و بهینه روز، بر گرفته از حوزه آموزش برای سازمان ها و ادارات و منطبق بر استانداردهای جدید و به روز و همچنین انتقال تجربیات و اندوخته های کاری به کارآموزان از گرانبهاترین جنبه های ترکیب حوزه صنعت و آموزش است که به یاری خدا این شیوه با موفقیت در هیوا به اجرا درآمده است. به طور کلی گروه هیوا شبکه در سه حوزه زیر فعالیت می کند:

آموزش ، اجرای پروژه های شبکه ، تولید محتوا در وب

 آموزش :

برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی شبکه به ویژه دوره های مایکروسافت منطبق بر استانداردهای بین الملی و استانداردهای فنی و حرفه ای ، هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی ، تهیه و تولید محتوای الکترونیکی و مالتی مدیای آموزشی دامنه تمرکز گروه آموزشی هیوا در امر آموزش است. همچنین آموزشگاه هیوا شبکه ، اولین آموزشگاه الکترونیکی تخصصی شبکه و امنیت در استان گیلان می باشد. این آموشگاه الکترونیکی در هشتمین نمایشگاه الکامپ گیلان در تاریخ 27 آبان 93 رو نمایی خواهد شد.

پروژه :

پروژه ها شامل طراحی و  Planningشبکه ،استاندارد سازی اتاق سرور، راه اندازی انواع سرورها و سرویس ها، پیاده سازی Plan های شبکه و پشتیبانی و نگهداری از شبکه و سرویس های آن می باشد. همچنین به منظور ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی های از راه دور به مدیران IT سازمان ها و ادارات ، اقدام به راه اندازی سرویس پشتیبانی و تیکتینگ تحت وب کردیم که این سرویس نیز در نمایشگاه الکامپ رو نمایی خواهد شد.

هیوا شبکه در الکامپ 93برای مشاهده ادامه اخبار و آگاهی از جدول کارگاه های الکامپ 93 گیلان به لینک زیر مراجعه فرمایید
هیوا در الکامپ 93Sunday, November 9, 2014

« برگشت